Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg egy csomó...

Hogyan tanuljak meg egy csomó angol szóbeli kérdést, ha egyszerűen nem tudom megjegyezni?

Figyelt kérdés
most teszek osztályozó vizsgát angolból itt sopronban és nem tudom megtanulni a kérdéseket. az ellsőt olvasom még csak de nem tudom visszamondani pedig 2szer már elolvastam :S valami helpet légyszi!
2012. jan. 17. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kétszer elolvasni biztosan nem lesz elég :D:D

Olvasd végig hangosan az összeset néhányszor, aztán menj végig egyesével, idézd fel, ami megmaradt, aztán ami nem maradt meg, azt könnyebb lesz hozzákapcsolni.

2012. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy tanulom meg mindig az angol dolgokat hogy lefordítom magyarul elmondom majd angolul és ha már magyarul tudod nagyjából angolra letudod fordítani és akkor már csak csiszolni kell rajta a végén:) Sok sikert
2012. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja és persze nem árt ha nem ilyan későn tanulod mert ilyenkor persze hogy még úgy nem tudod megjegyezni:) 2.voltam
2012. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak kulcsszavakat tanulok, meg egy-két teljes mondatot.
2012. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!