Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen jó tanácsotok van...

Milyen jó tanácsotok van nyelvvizsga előtt?

Figyelt kérdés

Holnap megyek nyelvvizsgázni és a felkészítő tanárom mondott sok jót. Érdekelne, hogy ti mit mondtok.

És még egy kérdés: Mit csináljak szóbelin, ha véletlenül nem értem a kérdést?

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jan. 21. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már pihenj, esetleg nézz meg egy filmet (természetesen azon a nyelven). Én ilyenkor még utoljára átfutom a tételeket, esetleg a problémásabb nyelvi dolgokat, de nem szoktam ilyenkor már tanulni.


Ha nem érted a kérdést, nyugodtan rákérdezhetsz, vagy megkérheted, hogy fogalmazza meg másképp. A lényeg, hogy lássák rajtad, hogy tudsz kommunikálni, ezért azt semmiképp ne csináld, hogy ha nem érted, akkor hallgatsz, mert telik az értékes idő. (Az ilyen visszakérdezésért nem jár pontlevonás.)


Sok szerencsét neked! =)

2012. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. jan. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!