Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha előbb leteszem a középfokú...

Ha előbb leteszem a középfokú nyelvvizsgát utána még érettségizhetek emelt szinten belőle?

Figyelt kérdés
Szóval ha jövőre 11-ben leteszem a középfokú nyelvvizsgát akkor utána még érettségizhetek emelt szinten az adott nyelvből. Mert hogy én azt olvastam hogy ez valahogy kiváltja az érettségit, de nekem mindenképp le kéne érettségiznem emelt szinten az adott nyelvből mert az egyetemi szak ezt megköveteli. És ha érettségizek ugye az egyik idegennyelvből (mert egyből kötelező) akkor másikból is érettségizhetek nem?
2012. jan. 21. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen érettségizhetsz, sőt azt kötelező. Ha megvan a felsőfokú nyelvvizsgád, akkor azzal is kell közép vagy emelt szintű érettségit tenned!
2012. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!