Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 (max 4) hónap alatt, középfo...

3 (max 4) hónap alatt, középfokú angol tudásról (középfokú nyelvvizsga van), fel lehet teljesen egyedül készülni felsőfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

Ha veszek olyan könyvet ami az adott nyelvvizsgára készít fel,és naponta min. 1-2 órát foglalkozok vele,akkor sikerülhet?

Előre is köszi a válaszokat!!


2012. jan. 17. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
2 hét alatt is
2012. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

azért a 2 hetet én kevésnek érzem(persze kinek hogy)de 1 hónap alatt simán.

Dolgozd ki a tételeket és hajrá!

2012. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De az az igazság,hogy IELTS nyelvvizsgát szeretnék tenni, és ugye az 9 pontos,és minimum egy 7-est el szeretnék érni,szóval eléggé jóra kéne megírnom =/ és ezért parázok hogy legkésőbb májusba jó lenne ha meg lenne :/
2012. jan. 17. 21:44
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

b+ .p.p

na az akkor lesz 2 hét ha olyan tehetséges vagy mint én mert kb én is ennyit tudtam a CAEre fordítani max de az is olyan votl hogy megírtam 4 sort és szevasz kb

2012. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
és IELTS 9 re írd
2012. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg igen, de nem fogod tudni olyan természetességgel és magabiztossággal használni a nyelvet, mint ahogy az elvárható lenne.
2012. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

A felkészítőkönyv mindenképp kell, hiszen abban vannak a típusfeladatok. Ha azokat begyakorolod, kidolgozod a tételeket, rengeteg levelet írsz, és még egy kis szerencséd is lesz, elméletben sikerülhet.

De azért elég kis esélyt látok, (gazdag szókincs, változatos, magabiztos beszéd kell) pláne, hogy egyedül készülsz fel. Kivel fogsz gyakorolni a szóbelire, ki fogja javítani az írásaidat, mert véthetsz hibákat bármikor?

Elég necces lesz!

Milyen a középfokúd és hogy sikerült, az sem mindegy a felkészülést illetően...

Hajrá, de nem lesz egy könnyű menet..

2012. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

82%-os Origo-s középfokúm van. És jelenleg az Egyesült Királyságban vagyok,és a héten kezdtem egy ingyenes nyelvtanfolyamot,de sajnos itt csak kb. a középfokúnak megfelelő dolgokat nyomatják,holnap fogom megkérdezni,hogy van-e valami erősebb osztály. (jó lenne ha lenne,mert ez az egyetlen ilyen ingyenes dolog a környéken,többi helyen mind horror összegek a nyelvtanfolyamok =/), de szóval mivel nem sok esélyt látok erre, szerintem meg veszem a könyvet,közben ismétlésnek jó lesz ez a tanfolyam,és ott megkérem majd a tanárt hogy ha nem gond akkor segítsen egy kicsit,ha csak ilyen levél átnézéssel is,a beszédet meg bárkivel tudom itt gyakorolni ;)

Ezeknek a tényezőknek az ismeretebén is úgy gondolod,hogy 3-4 hónap nem elég??? :S

2012. jan. 18. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem 84% lett az origóm,szoval hasonló lehet a szintünk

sikerülni fog az

2012. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hetes válaszadó nagyon bájos, komolyan kíváncsi lennék a titkára. Ha a hagyományos oktatást nézzük, a középfok és felsőfok között két tankönyv van. Ezeknek jelentős része nyelvtant tárgyal, szóval ha azt vesszük, hogy penge vagy nyelvtanból, akkor csökken az anyag, de még így is jelentős mennyiségű elsajátítandó ismeret és készség van a két szint között - hogy tetted magadévá mindezt két hét alatt? Komolyan érdekel.
2012. febr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!