Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mik azok a nyelvek, amiket...

Mik azok a nyelvek, amiket hasznos, ha tud az ember angol és német után, esetleg vmi egzotikus nyelvet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mandarin kínai.
2012. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah a mandarin kínai, mondjuk az orosz, meg talán a spanyol vagy a portugál.
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
lehet vmi hátránya,annak az embernek aki több nyelven is beszél,nem keveri össze a szavakaT?
2012. jan. 29. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem:) Ha kellően magas szinten beszéli mind2-t akkor nem.Én a nagyon primitív németbe sokszor bele yes-ezek stb:)
2012. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy minden nyelv hasznos:P
2012. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem a spanyol. elég sok ország hivatalos nyelve.
2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja egész Dél-Amerikának (tudom h Brazilnak nem) az a hivatalos nyelve...És ott mi van?Kokain meg gengszterek.Énis imádom a spanyolt hangzásra és megis fogok tanulni, úgy, de nem a hasznossága miatt ajánlom senkinek.Természetesen kivétel a Spanyolország a cél.
2012. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orosz! Bár én az angol és a német után az olaszt kezdtem el: Könnyű és gyorsan jött a sikerélmény!
2012. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is az oroszt ajánlanám, de én először svédül tanulnék meg szívesen, angol és német után könnyű lenne, ha a hasznosságot nézzük, akkor egyértelműen orosz, de a svédet meg nem beszélik olyan sokan.
2012. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!