Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt és ezt csináltam a Téli...

Ezt és ezt csináltam a Téli szünetben. Német fordítás kellene!?

Figyelt kérdés

Nos téli szünetről szól a szöveg.. ezt kellene lefordítani németre:

December 24 –én reggel felkeltem vidáman, várva a karácsonyt. Anyu a konyhában főzött, sütött , én pedig a karácsony fát díszítetten. Mikor mindennel készen voltunk, akkor elkezdtük enni együtt a karácsonyi vacsorát. December 25-én elkezdtük bontogatni az ajándékokat az első, amit ki bontottunk azt a testvéremmel ketten kaptuk Patrikkal,ez az ajándék egy csocsó volt. Nagyon örültünk neki. Utána pedig a csomagban egy Oxeloboard-ot találtam. December 26-án folytatódott a karácsony, mert akkor jöttek hozzánk a rokonok, itt is ajándékozás, beszélgetés. A nagymamámtól karaoke-t kaptam, azzal sokat énekeltük. A szilvesztert barátaimmal töltöttük, buliztunk itt-ott, a másnap pedig szörnyű volt! Január 3.-a reggel felkeltem fáradtan és indultam iskolába félig boldogan, mert találkozok a barátaimmal,de szomorúan is mert iskolába kell menni.


2012. jan. 29. 15:47
 1/3 Fenyvesi Gábor ***** válasza:
Am 24. Dezember bin ich lustig aufgestanden, wartend auf Weihnachten. Mutti kochte in der Küche, ich dekorierte den Weihnachtsbaum. Als wir mit alles fertig waren, begannen wir das Weihnachtsabendessen aufzuessen. am 25. Dezember fingen wir an, die Geschenke aufzumachen.Das erste Geschenk, das wir aufmachten, bekamen wir mit meinem Bruder Patrik gemainsam. Das war ein Tischfußballspiel. Wir freuten uns sehr darüber. Im nächsten Gepäck fand ich ein Oxeloboard. Am 26. Dezember ging das weihnachtsfest weiter, denn dann kamen die Verwandten zu uns, auch jetzt fand Geschenkgabe und Unterhaltung statt. Von meiner Großmutti bekam ich einen Karaokesatz geschenkt, damit haben wir viel gesungen. Den Silvestertag verbrachten wir mit meinen Freunden, wir haben große Fete gemacht hie und da, aber der nächste Tag war furchtbar! den dritten Jänner bin ich aufgestanden, ich war sehr müde, da ging ich in die Schule, halb glücklich, da ich mich mit meinen Freunden treffe, aber auch traurig, denn man muss in die Schule.
2012. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gemeinsam
2018. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Im nächsten Geschenk
2018. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!