Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt és ezt csináltam a szünetb...

Ezt és ezt csináltam a szünetben. Német fordítás kellene!?

Figyelt kérdés
kb annyi lenne a szöveg, hogy: A szünetben Budapesten öt napig dolgoztam, mert vettünk ott egy lakást. Leginkább festeni kellett, de pár dolgot muszáj volt ki cserélni. A hétvégén leginkább pihentem, de persze vasárnapi bulizás nem maradhatott el!
2011. nov. 10. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Im Pause habe ich 5 Tagen gearbeitet,weil wir dort eine wohnung gekauft haben. Mindestens wird es musste malen , aber ein Paar Sachen wird es aufwechseln musste. Am Wochenende bin ich mich meistens ausgeruhen aber Der Party am Sonntag hat nicht ausfallen konnte
2011. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm gyors válaszod!!!!
2011. nov. 10. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehogy leírd az előzőt! A jó:

In den Ferien habe ich in Budapest 5 Tage lang gearbeitet, weil wir dort eine Wohnung gekauft haben. Am meisten mussten wir streichen, aber manche Sachen mussten ausgetauscht werden. Am Wochenende habe ich am meisten geruht, aber die Party am Sonntag ist nicht ausgefallen.

2011. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De az nem "Pause"-
2016. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leginkább

(vor allem) leginkább pihentem

2017. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!