Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol regény kezdőknek?

Angol regény kezdőknek?

Figyelt kérdés

Olyasfélére gondoltam, hogy van egy történet pl 100-200 oldalban angolul és a könyv hátulján van egy szótár ami tartalmazza a könyvben használt összes angol szót és a magyar megfelelőjét. Vagy csak angol könyv amit könnyű kiszótárazni?

Nekem így lenne a legkönnyebb megtanulni angolul legalábbis angolról fordítani.


2012. jan. 31. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Oxford könyvek pont ilyen célból készültek 1-6 szintig vannak. A kezdőtől a haladóig. A hátulján vannak szavak, de nem az összes. Viszont vannak feladatok, kérdések, amivel tesztelheted, hogy mennyit értettél meg a történetből Némelyikhez CD is tartozik.
2012. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Egészen pontosan Oxford bookworms library a sorozat neve

2012. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, hogy evvel hamarabb vagy jobban meg lehet tanulni legalább olvasni angolul?
2012. jan. 31. 14:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt bármelyik könyvesboltban meg lehet venni? Jobb szeretem kicsit áttanulmányozni, megnézni a könyvet mielőtt megveszem.
2012. jan. 31. 14:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik komolyabb üzletben igen.

Én az alexandra könyvesboltban szoktam vásárolni a Székesfehérvári Plázában.

2012. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a kétnyelvű szépirodalmat. Nem szótár van a végén, hanem tükörben (páros oldalakon) ott a helyes magyar fordítás. A legjobb szókincs gyarapító kezdőknek.
2012. márc. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden angolul tanulónak ajánlom a Penguin Readers könyveket CD-vel. 6 tudásszinten kaphatók az irodalom rövidített átiratai CD-kkel s kezdőtől a felsőfokig. Olvasod és hallgatod egyidőben.

Én éppen most kaptam meg a Rebeccát, nagyon élvezetes (5.szint)

2012. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi
2014. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!