Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik szóbeli nyelvvizsgát...

Melyik szóbeli nyelvvizsgát ajánljátok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nyár elején szeretnék középszinten, angolból nyelvvizsgázni. Én a Dexam-os írásbelire gondoltam, de a szóbelit még nem tudom, és ebben kéne segítség. Ti mit ajánltok?
2012. febr. 2. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Pannon nyelvvizsgát csináltam Bpn. Először írásbelit, aztán szóbelit fél évre rá. Pozitívak a tapasztaltaim, segítőkészek voltak, udvariasak. És nem volt nehéz a szóbeli sem.
2012. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én majd májusba megyek dexamra mind írásbeli, mind szóbelire... Még nem tudom milyen, de a feladatok tetszenek, kivéve ha kiselőadásnál az ember ki nem kap egy nagyon hülye témát. (Tanárom vizsgáztató a dexamnál, s mondta hogy eddig mindig volt rá példa hogy olyan szinte hülye téma volt kiselőadásba, hogy ő még felsőfokra se tette volna be...De általában ezt a vizsgáztatóknak kell jelezni, s akkor kiveszik őket, de persze mindig jönnek újak is, s ha netalán tán te rosszat húzol, akkor azt utána lehet kiveszik, de te még az alapján kapod a pontot...)

Ezzel nem elrettenteni akartalak:D

De amúgy úgy hallottam az ITK Origó szóbeli a legkönnyebb:)

2012. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja félreértés ne essék nem az összes kiselőadás téma hülyeség, csak pár darab:)
2012. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a kiseloadasos dolog nem hiszem, h igaz. nem kernek magasroptu eloadast senkitol. a magno a dexamnel konnyebb. mint az origon.
2012. febr. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!