Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok mondani jó kéttannyel...

Tudnátok mondani jó kéttannyelvű (nem német-magyar) gimnáziumot a belvárosban?

Figyelt kérdés

Olyan gimnáziumot keresnék, ahol 9-ben fel lehet venni egy másik nyelvet, amivel addig nem foglalkoztam. Például én most németet tanulok, de gimiben meg szeretnék tanulni angolul, olyan szinten, hogy 12-re folyékonyan beszéljek. További szempont, hogy ne járjanak totál sötétek abba az iskolába. És jó lenne, ha tudnátok írni a saját véleményetekről a gimivel kapcsolatban. Iskolaneveket kérek, nem szeretném, hogy olyanokat írjatok, mint például "remélem jó a nyelvi érzéked" vagy ilyesmiket.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 2. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kölcsey, rohadt jó suli.xd meg a berzeviczy, bár az közepesenerős. a kölcsey erősebb
2012. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem BP, de: Balatonalmádi DLSB. Itt 5 éves a képzés, angol-magyar, 10-től lehet felvenni másik nyelvet, neked ezek szerint a német lenne a haladó. :) Én oda felvételizem jövőre.
2012. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy eléggé, másképp mondva borzasztó messze lakom a Balatontól...
2012. febr. 4. 11:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló:TE HÜLYE VAGY????
2012. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért volna "hülye"
2013. márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fővárosról volna szó(?)
2013. márc. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kéttannyelvű nincs olyan sok
2013. márc. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért vagyok hülye? :))
2013. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Belvárosban nincs olyan suli

(Kéttan tagozat van a Szt.Lászlóban)

2016. nov. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!