Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol, olasz vagy német?

Spanyol, olasz vagy német?

Figyelt kérdés
Negyedik nyelvet szeretnék választani de nem tudok dönteni:S A német talán a leghasznosabb ezek közül,viszont szerintem nagyon csúnya nyelv,nem tetszik és talán ezért csak szenvednék tanulás közben:S A spanyol és az olasz viszont nagyon tetszik viszont ezek annyira nem hasznos nyelvek... nem tudom mit tegyek:S
2012. febr. 6. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy hasznos legyen egy olyan nyelv, amely nem is tetszik, és ezért nem is tudnád rendesen megtanulni.
2012. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ausztria,Németország és Svájc miatt hasznos... Viszont ha meghallgatok egy német nyelvű videót kiráz a hideg :S
2012. febr. 6. 10:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem, egy nyelvet beszélünk, és érted, amit írok.
2012. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj értettem mit mondtál ne aggódj...Szerintem pedig te nem beszélsz magyarul ugyanis nem tudod mit jelent az hogy HASZNOS.Azt jelenti hogy majd esetleg tudok is vele mit kezdeni az életben illetve megtérül a nyelvtanulásba fektetett idő fáradtság és pénz -.- Lehet hogy az olasz gyönyörű nyelv de lehet hogy rohadtul nem megyek vele semmire -.- Igaz hogy azt írtam hogy szenvedés lenne a tanulás de az nem jelenti azt hogy nem tudnám megtanulni -.- Annyira szeretem a beképzelt buta embereket akik azt hiszik magukról hogy okosak:D
2012. febr. 6. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Én tartom magam okosnak? Te hiszed, hogy meg tudsz tanulni egy nyelvet úgy önszorgalomból, és meg is élsz belőle majd úgy, hogy nem tudod teljes szívedből befogadni a nyelvet.


Ha már okoskodásnál tartunk: minden nyelvvel lehet érvényesülni. Valaki még a hindi tudásával is keres pénzt, más az angollal sem. Rajtad múlik.

2012. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
spanyol nagyon hasznos tud lenni,ha a jövődet Dél-Amerikában képzeled el,vagy spanyol,esetleg portugál nyelvterületen...portugál nyelv is könnyen megy utána...
2012. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Őszintén ki mondta hogy ebből akarok megélni?-.-
2012. febr. 6. 13:50
 8/16 anonim ***** válasza:
A német messze a leghasznosabb ezek közül. Mivel mindhárom nyelv elég csúnya, ezért én a helyedben a németet választanám.
2012. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"spanyol nagyon hasznos tud lenni,ha a jövődet Dél-Amerikában képzeled el"


Ki az az őrült, aki a jövőjét az összes hely közül pont Dél-Amerikában "képzeli el"?

2012. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen pont ez a bajom:S az egyik hasznos de csúnya a másik kettő pedig szép de elég haszontalan:S
2012. febr. 6. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!