Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a mondat angolul?

CsontosLizzy kérdése:

Mit jelent ez a mondat angolul?

Figyelt kérdés
and she isn’t nice to the people who have made gifs when she claims credit for their work.
2012. febr. 6. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő nem kedves azokhoz az emberekhez, akik (A gifet elírtad?) gifeket csináltak, amikor bizalmat várt el a munkájukért.
2012. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, gifet készít az oké, de én ezt a végét h she claims credit for their work nem értem. még úgysem h lefordítottad, más szavakkal eltudod magyarázni? Köszönöm szépen!
2012. febr. 6. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
claim credit = elhappolja a dicsőséget (tehát úgy állítja be, mintha ő csinálta volna, pedig nem)
2012. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A claim olyasmit jelent, hogy igényel, állít, a credit pedig vagy azt jelenti, hogy hitel, vagy azt, hogy bizalom... Úgyhogy akár az is lehet, hogy bizalmat igényel, vagy azt, hogy hitelt igényel...


Vagyis hitelt kell felvennie, vagy bizalmat szeretne.

2012. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy előttem még írt valaki (előző vagyok), nem jutott eszembe, hogy kifejezésként kell értelmezni, az ő verziója jó. Tehát kb.:


Ő nem kedves azokhoz az emberekhez, akik gifeket csinálnak, amikor ő elhappolja a dicsőséget a munkájukért.

2012. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Nem ismertem ezt a kifejezést.
2012. febr. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!