Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára ki kell öltözni? :D

Nyelvvizsgára ki kell öltözni? :D

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szóbelire illik. (de nem "kell") :)
2012. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Különösebben a szóbelire sem kell.:) Persze ne a legtopisabb ruhádat vedd fel,, de ha azt teszed, akkor sem kapsz kevesebb pontot.:) (BME-n nyelvvizsgáztattam, ott bizti így van.:D)
2012. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam a kiöltözés az egy fekete nem farmer nadrág volt, illetve egy fehér felső, amit hétköznap is hordok. Volt olyan, aki matrózblúzban jött és volt olyan, aki sima farmer - póló összeállítást vett fel. Kiöltözni nem kell, de azért ne egy szakadt farmer kezes-lábasan menj oda :D
2012. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát mi odamentünk szépen kiöltözve (nekem fekete gatya, fehér ing, barátom öltöny, nyakkendő), bementünk, mindenki farmer-sportcipő.. Utána rohanás átöltözni :D Amúgy szokták írni emailben (legalábbis telcen írták), hogy kényelmes öltözetben kell menni. Ha neked kényelmes, hogy ki vagy öltözva, akkor mehetsz úgy, de nem azt nézik. Senkit nem az érdekel, hogy mibe vagy, hanem hogy mit tudsz. Igen, illik szóbelire kiöltözni, de nem ezen fog múlni a vizsgád :)
2012. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

szerintem úgy lesz h vmi hétköznapi ing + zakó + egy normális farmer, így kényelmes is meg ki is nézek valahogy :D

2012. febr. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!