Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ha van egy 2010-es...

Szerintetek ha van egy 2010-es angol nyelvvizsgám, de most jelentkeznék anglisztikára, van esélyem felkészülni az emelt szintűre májusig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen nyelvvizsgád van?

Azóta mennyit fejlődtél? / Milyen szinten vagy most?


Azt beleraktad, hogy hova akarsz menni, hogy mikor tetted le a nyelvvizsgát, tehát 2 teljesen lényegtelen dolgot, de ami ténylegesen számít azt nem mondtad el...Nem értelek.


Amúgy, ha C1-eset tettél le, akkor az emeltnek 90%+-ra kéne mennie. Ha B2, akkor is simán meg kéne lenni az emeltnek, ha tényleges B2-es tudásra kaptad meg és nem csak szerencsével-60%val-átcsusszantamra.

2012. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez attól függ, hogy a nyelvvizsga óta foglalkoztál-e az angollal egyáltalán (használtad-e?).

Egyébként meg ha nem, simán fel lehet eleveníteni a tudást ha megnézel pár filmet, beszélgetsz külföldi ismerősökkel. Nekem anno' az emelt szint és a B2 szinte ugyanolyanra sikerült, egyikre sem tanultam. Csak használtam a nyelvet. Az érettségi inkább a nyelvtanra/nyelvhelyességre megy rá, a nyelvvizsga pedig a valós tudásra. (tehát emelten tök jó ha tudod fejből az összes igeidőt, nyelvvizsgán viszont használni is tudni kell őket) Én így vettem észre.

2012. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

amúgy van túlképzés angol tanárokból?

én anno nyelvvizsgán az összes modulból 61-2%-ot értem el

tavaly volt üzleti angolom, de azt meg ki nem állhattam, de azért fel lehet eleveníteni az anyagot :)

2012. febr. 13. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!