Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt a...

Lefordítanátok nekem ezt a párbeszédet? Németről magyarra kellene. Nagyon nagy segítség lenne.

Figyelt kérdés

1.Irgendwo vorne in der Schlange

Eva und Annika. Eva hält einen ganzen Berg Kleidungsstücke im Arm, Pullover, T-Shirts, Röcke; Annika ein helles Sommerkleid.

Annika:Du weißt aber schon, dass man nur fünf Teile mitnehmen darf.

Eva: Wir können ja zusammen in eine Kabine gehen, dann fällt's nicht so auf.

Annika: Gut.

Eva: Ein Stündchen noch, dann sind wir dran.

Annika: Ich muss um drei zurück sein, sonst krieg ich ärger.

Eva: Ja, die können sicher nicht ohne dich anfangen.

Annika:Heute fällt's echt auf, ich muss meun Referat halten. (Die Schlange bewegt sich ein kleines Stück nach vorne.)

Eva:Geht doch voran.

Annika(nachdenklich das Kleid betrachtend, das sie in Händen hält):Eigentlich wollte ich hier ja nie wieder was kaufen.

Eva:Wieso, ist doch super. Dreimal anziehen, dann wegschmeißen, also, ich finde das voll okay.


2012. febr. 14. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak nem Unterwegs II:?:D

De nem csinálom meg helyetted.Ez alapján próbálj meg összehozni valamit:

Valahol előtte a sorban

Eva és Annika. Eva tart egy hegy ruhát a karjában, pulóverek, ingek, szoknyák, Annika, könnyű nyári ruhát.

Annika: De tudod már, hogy ha kell csak öt részből áll.

Eva: Mi valóban együtt megy egy fülkében, akkor ez nem annyira nyilvánvaló.

Annika: Nos.

Eva: egy órával még akkor mi a sor.

Annika: Én vissza kell három, különben egyre rosszabb lesz.

Eva: Igen, biztos nem tud meglenni nélküled.

Annika: Ma bukása valódi, azt meg kell tartani az én egység. (A sor egy kis darab halad előre.)

Eva: Folytasd még.

Annika (elgondolkodva nézte a ruhát, amit ő tart a kezében): Igazából akartam soha többé nem vásárol valamit.

Eva: Miért jó. Felvenni háromszor, aztán dobd el, ezért úgy gondolom, ez teljesen rendben van.

2012. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!