Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvizsga fellebbezéshez mit...

Nyelvizsga fellebbezéshez mit fogadnak el?

Figyelt kérdés
Voltam január végén nyelvvizsgázni, és 1%-on múlt, hogy meglegyen az írásbelim. Ha fellebbezésbe beleírom, hogy ablak mellé ültettek, ami ki volt törve és egy történelem atlasszal volt kipótolva és folyamatosan csapkodta az ablakot és nem mellesleg dőlt be ezerrel a jéghideg levegő, akkor szerintetek lesz esélyem, hogy megkapjam azt a 1,5 pontot, hiszen ez hozzásegíthetett, hogy elrontottam a szövegértést?
2012. febr. 17. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:
elfelejtettem beleírni, hogy ha valakinek van személyes tapasztalata ilyen téren, annak megköszönném ha megosztaná velem :)
2012. febr. 17. 21:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak olyannal lehet amit jegyzőkönyvbe irattál bele. Illetve olyan ami esetleg javitsákor te is a pontozás mésképpen értelemzitke.
2012. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!