Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi annak az oldalnak a neve,...

Mi annak az oldalnak a neve, ahol különböző nyelvű szövegeket, amiket én másolok be, tudok meghallgatni szinte bármilyen idegen nyelven?

Figyelt kérdés

Korábban találtam egy oldalt, ami olyan, mint egy szótár végülis, beírsz egy szót, mondatokat és meghallgathatod hogy kell kiejteni helyesen. Tudom, hogy a google is felolvas szavakat, de hosszabb szövegeket nem.

Sajnos egyáltalán nem emlékszem már a címre. Vkinek megvan esetleg? Amúgy az is jó lenne, ha lenne ilyen csak portugálul. Ha vki már talált ilyet.


2012. febr. 20. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező, hogy ide írok, de szeretném a megválaszoltjaim között tudni ezt a kérdést, ha valaki esetleg válaszol.

Ez engem is érdekelne. Üdv.

2012. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy oldalt, de ez nem az, amire emlékeztem, de ez sem rossz...:


[link]

2012. febr. 20. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!