Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ilyen mondatokat írna nekem...

Ilyen mondatokat írna nekem valaki?

Figyelt kérdés

Németül kellene a húsvétról pár mondat. Nem kell bonyolultnak lenniük. Körülbelül 4-5db kéne.

Előre is köszi!


2012. febr. 21. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Das Ostern bringt Liebe in die Herzen der Menschen. Während des Osternes wurde alles ruhig und familiär. Wir erinnern uns ans Jesus und an seine Tat. Natürlich gehen die Männer spritzen, um den Frauen Überraschung zu geben.


A húsvét szeretetet hoz az emberek szívébe. A húsvét ideje alattminden csöndes és meghitt lesz. Emlékezünk Jézusra és tetteire. Természetesen az férfiak mennek locsolni, hogy meglepetést szerezzenek a nőknek.

2012. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok: nem wurde, hanem wird. :)


Aayer

2012. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon.

Esetleg még ezt letudnád hozzá fordítani?


A tavasz eljövetelének ünnepe. A húsvét mindig március 22. és április 25. közé esik.

Húsvét péntekén feszítették keresztre Jézust, majd vasárnap feltámadt.

2012. febr. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!