Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket válasszam? Bgf-es v...

Melyiket válasszam? Bgf-es v zöld út angol szaknyelvi vizsga?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt nem értem
2012. febr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Angol vagy német nyelv?

Pontosan milyen szaknyelv?


Mindkettő egynyelvű, tehát tartalmaz fordítást.

Árban a zöld út 500 Ft-tal olcsóbb.

Nézd meg mindkettő mintafeladatát és az alapján döntsd el, neked melyik fekszik jobban.

2012. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a nehézségi fokát kérdezem, mert üzleti angol középre kell mennem diploma miatt. elég rég használtam az angolt, szóval azt szeretném választani, amelyiket nagyobb eséllyel lehet letenni, és könnyebb rá felkészülni kb 1 hónap alatt..

köszi a választ előre is:)

2012. febr. 23. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:

EuroPro nyelvvizsgát is tehetsz, talán az a legkönnyebb, az összes közül, egynyelvű is (nincs fordítás) nézd meg azt is. Vagy ott a LCCIEB is.


www.nyak.hu --> hol tehetek nyelvvizsgát --> itt be tudod állítani a szűrőt (angol, üzleti/ (köz)gazdasági/ kereskedelmi/ pénzügyi)


Kereskedelmiből ott a Kitex, az tényleg könnyű, nem is drága, egynyelvű (nincs fordítás) és nagyon korrekt, én ott vizsgáztam idegenforgalmiból.

Érdeklődj a sulidban, elfogadják-e a kereskedelmi szaknyelvet is vagy csak az üzleti a jó.

2012. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, akkor utánanézek ezeknek..:)
2012. febr. 24. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megosztanád tapasztalataidat a nyelvvizsgáról? Köszönettel...
2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!