Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üdv! Tudnátok igazán jó német...

Üdv! Tudnátok igazán jó német nyelvkönyvet ajánlani otthoni tanulásra? Az alapoktól!

Figyelt kérdés

Olyan könyvet szeretnék, amihez találhatok munkafüzetet valamint megoldókulcsot is, hallásértéssel együtt. Fontos lenne, hogy ne valami általános iskola/középiskolai szintű könyv legyen, hanem valami összeszedettebb, progresszívabb dolog (esetleg nyelviskolákban használt könyvek?) - ahol pl. a nyelvtan jól össze van foglalva és elég széles szókincset is nyújt.

Előre is köszönöm a segítséget.


2012. febr. 22. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés. Néhány hónapja nekem kellett volna feltenni és akkor ha ezt a választ kapom, amit most írok neked, nem itt tartanék. Dr. Babári Ernő: Egyszerűen Németül. Feladatok vannak benne magyar megoldásokkal (bőségesen!) + CD mindenhez hanganyaggal.

[link]


Sajnos erősen érződik hogy első kiadás, de még mindig messze jobb, mint a többi hasonló.


Már egyébként túlvagyok rajta, ha küldesz PM-ben mailcímet, átküldöm azt az anyagot, amit a tanulás során külön összeírtam vele kapcsolatban.

2012. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :) Szerintem nem lesznek problémák, mert lesz anyanyelvi segítségem mindennapi szinten a tanuláshoz :)
2012. febr. 24. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem rossz, bár nem erre gondoltam hanem arra, hogy minden problémásabb dolognak utánajártam és dokumentáltam a tanulás során, és ez nem az anyanyelvi szinttű tudástól függ - kivéve ha még nyelvtanár is az illető.
2012. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!