Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol vagy német kérdés, de...

Angol vagy német kérdés, de hogy győzzem meg anyát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a húgom jövőre is elkezd németet tanulni. Én eddig angolt tanultam, immár 6 éve, és a húgom is látta, ahogy angolt tanulok, és tud pár szót is.(most 2-as)Eddig úgy volt, hogy ő is angolt fog tanulni, Ő IS AZT SZERETNÉ, de az osztályfőnökük azt mondja, hogy az EGÉSZ osztály tanuljon németet.Erre anya németre akarja íratni... Én próbáltam meggyőzni az angol nyelvről(igen, pontosan tudom , hogy a német után könnyű lesz az angol) de anya azt ismételgeti, hogy egy csoportban lesz a barátnőjével, meg minden. És mivel már próbáltam anyát meggyőzni, így azt hiszi, hogy én akarom, hogy a húgom angolra menjen, és nem ő. Pedig ez nem igaz. Mind a ketten akarjuk. Hogy győzzem meg anyát? (én sem fogok németet tanulni jövőre sem, és nem bántam meg. mellesleg régen a mi osztályfőnökünk is ajánlta a németet, de nem bunkó módra erőltette, és mégis amikor 3-ban jöttek új emberek(4) az osztályba, akkor nekik németet KELLETT tanulniuk, mert alig voltak a német csoportban a 2 osztály közül)
2012. febr. 29. 16:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!