Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miket kérdezhetnek Angol...

Miket kérdezhetnek Angol szóbeli osztályozó vizsgán?

Figyelt kérdés
9.o.
2009. jún. 8. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a múlt héten volt angol év végi szóbeli vizsga, ami teljesen megegyezett a középszintű nyelvvizsga feladataival.

I. feladat: bemelegítő kérdések: hol laksz? , stb.


II. feladat: szituációs feladat: győzd meg a faterodat hogy neked kell a jogsi autóra, kérdezd meg angoltanárodat h te cserediák szeretnél lenni, kérdezgetni, egy külföldi diákcsoport érkezik a sulitokba, ő kérdez, te válaszolsz hány tanterem van? stb.


III. feladat: önálló témakifejtés képek segítségével: van két-három kép, mondjuk a szemetelésről, az egyiken egy szelektív hulladékgyűjtő a másikon egy út széli szemétzsák kupac, beszélj róluk.


Nálunk 9. osztályba most volt ez, most csak ezt a néhány példát tudtam felsorolni, de sztem a lényeg ugyanaz.

2009. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az iskolában kérdezd meg, erre nincs központi szabályozás. Abból a tankönyvből kell felkészülni, amiből az osztály, ahova be vagy íratva, tanul. 9.-ben általános, egyszerű hétköznapi témákból.(Miért osztályozóvizsgázol?)
2009. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi.amúgy acetonémiás vagyok és sok volt a hiányzásom mert mindig betegeskedtem.de amúgy végül nem sikerül az angol vizsgám..szívták ám a vérem
2009. jún. 9. 22:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó tanáraitok lehetnek, ha így felkészítettek...
2010. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De lehet ismételni nem(!)
2013. márc. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!