Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az alapfokú nyelvvizsga is...

Az alapfokú nyelvvizsga is pontot jelent az érettségin?

Figyelt kérdés

gimnázium második osztályba járok és már 10 éve tanulok angolt , de az általános iskolában elég gyatrán tanították ezért szerintem csak negyedikben tudnám letenni az alapfokút

De az érettségin az alapfokú is számít ???? vagy muszály középfokút ?


2012. márc. 7. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj középfokút, de pontot jelenthet. Nem az érettségin, hanem ha tovább akarsz tanulni. Bár nem vagyok benne biztos, nekünk még pontot ér, de már hallottam arról is, hogy kötelezővé teszik. Akkor viszont tényleg muszáj lesz letenni, és valószínűleg pluszpont sem fog járni érte. Diplomát meg viszont csak úgy adnak, így mindenképpen érdemes megcsinálni, ha ráhajtasz és tanulsz otthon is, akkor érettségiig simán meg lehet csinálni.
2012. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak az akkreditált nyelvvizsgákért jár pluszpont a felvételinél, ami legalább középfokú vagy felsőfokú lehet, tehát B2 vagy C1, az alapfok B1, az nem számít ilyen esetben.

www.nyak.hu

2012. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

muszáJ

Amúgy alapfokúval kitörölheted a se**ed, annyit ér. Ha középfokon nem gagyarászol angolul, angyjából búcsút mondhatsz az állások 99%-ának.

2012. márc. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2013. febr. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!