Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni angol nyelvtanuláshoz filmeket amiket esténként tévézés helyett nézhetnék? Ezek egymásra épülő, sokrészes filmek egyre bővülő szókinccsel. Lehet bármilyen.

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudomásom szerint ennyire konkrétan egymásra épülő filmek nincsenek, de bármilyen filmet nézel, nagyon hasznos nyelvtanulás szempontjából. A youtube-on vannak fent teljes filmek, vagy pl itt is: angoltanar-debrecen.blogspot.com


Egyébként nekem van jópár angol filmem (angoltanár vagyok, azokat szoktam adni a diákjaimnak), ha gondolod, segítek.


Ezen túl, ha kiválasztasz egy sorozatot, az is nagyon hasznos. Én pl a Hetedik mennyországot szoktam ajánlani, mert az nyelvileg nagyon hasznos (bár ez nyilván ízlés kérdése is, van akinek nem tetszik)


Üdv!

2012. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Az az igazság hogy rájöttem hogy soha nem fogok rendesen megtanulni angolul ha nem hallgatom folyamatosan az angol nyelvet.Legjobb lenne egész nap csak ezzel foglalkozni....

2012. márc. 14. 10:37
 3/3 anonim válasza:
előző kommetelő köszi a választ :D
2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!