Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki finnül tud, lefordítaná...

Aki finnül tud, lefordítaná ezt a két mondatot?

Figyelt kérdés
Aika yllättävät statsit oli tämän päivän Devilfishillä. Joka pyöri samassa pöydässä siinä sateliitissa. Yllättävän hyvin pelasi vaikka olisi voinnut luulla että vähän scarymoney.
2012. márc. 14. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tudok finnül de ezt lefordítani..

Kb. nagyvonalkban talán menni fog: Egészen meglepő "statsik" (ez valami szakszó lesz ami nekem nem mond semmit..) voltak a mai napi Devilfishen, ami mozgott ugyanazon az asztalon abban a satelitban. Meglepően jól játszott, habár gondolhatta volna, hogy egy kicsit scarymoney.

Hát nekem ennyi ment nem túl magyaros, de sajnos ez szakzsargonos ami nekem túl magas..

2012. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez így tökéletes nekem! :)
2012. márc. 18. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

weird part of gyakrikérdések :))

Kérdező,mi volt ez,elárulod? :)

2012. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!