Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a pár mondatot? (magyarról-németre)

Figyelt kérdés

-Az osztályunkkal szeretnénk junius 20 és jún 30 között Önöknél szállást foglalni.

-Szükségünk lenne 5 kétágyas és 5 háromágyas, zuhanyzós szobára.

-Van-e ebben az időpontban Önöknek szabad szobájuk?

-Az időpont sajnos nem felel meg nekünk, mert akkor vizsgáink vannak.

-Tudnának-e bennünket más időpontban fogadni?


-Tudnának-e nekünk jún 2.-jun10. között szállást és ellátást biztosítani.

- Lenne még egy kérdésem.

-Még azt szeretném kérdezni, hogy mikortól foglalhatjuk el a szobáinkat.

-Meg tudná-e nekem mondani/írni, hogy mennyibe kerül egy jegy fejenként / milyen nagy/meddig tart/ hogyan lehet jelentkezni/ mit kell magammal vinni.

-Tudna-e engem arról informálni,hogy meddig tart a tanfolyam. / szükségesek-e előismeretek.

-Megkaptam a leveledet, aminek nagyon örültem.

-Nekem is hasonló problémáim vannak.

-Fel a fejjel! Nyugodj meg! Szeretnék neked segíteni.

-Mit szolnál ahhoz, ha találkoznánk a nyáron.

-Szabadidőmben szívesen focizok,kirándulok, olvasok, zenét hallgatok, filmeket nézek.



Ha valaki nem az egészet fordítja le csak elkezdené, már annak is nagyon hálás lennék.


2012. febr. 11. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

-Mit unserer Klasse möchten wir zwischen 20-sten und 30-sten Juni bei Ihnen Unterkunft buchen.

-Wir brauchen 5 Doppelzimmer und 5 Dreibettzimmer mit Dusche.

-Haben Sie in diesem Termin Zimmer frei?

-Der Termin ist nicht gut für uns, weil wir Prüfungen haben.

-Könnten Sie bitte uns zu anderen Zeiten empfangen?


-Könnten Sie bitte uns zwischen 2-ten und 10-ten Juni Unterkunft und Verpflegung bieten?

-Ich habe noch eine Frage.

-Ich möchte das noch fragen, dass von wann wir die Zimmer besetzen können?

-Könnten Sie mir bitte sagen, was eine Karte pro Person/Kopf kostet, und wie lange eine Karte dauert und wie man anmelden kann und was man mitnehmen muss.

2012. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!


valaki még akkor a hátralévő részét lefordítaná ??



-Tudna-e engem arról informálni,hogy meddig tart a tanfolyam. / szükségesek-e előismeretek.

-Megkaptam a leveledet, aminek nagyon örültem.

-Nekem is hasonló problémáim vannak.

-Fel a fejjel! Nyugodj meg! Szeretnék neked segíteni.

-Mit szolnál ahhoz, ha találkoznánk a nyáron.

-Szabadidőmben szívesen focizok,kirándulok, olvasok, zenét hallgatok, filmeket nézek.

2012. febr. 11. 18:50
 3/4 anonim válasza:
0%
Miért hiszi mindenki, hogy ez ugyanolyan oldal mint pl a f**dit.hu, csak ingyen van?
2012. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-Tudna-e engem arról informálni,hogy meddig tart a tanfolyam. / szükségesek-e előismeretek. (Könnten sie mich bitte darüber informieren, wie lange der Lehrgang geht / ob Vorkenntnisse nötig sind

-Megkaptam a leveledet, aminek nagyon örültem.

(Ich habe deinen Brief bekommen und mich sehr über ihn gefreut)

-Nekem is hasonló problémáim vannak (Ich habe auch aehnliche Probleme)

-Fel a fejjel! Nyugodj meg! Szeretnék neked segíteni.

(Kopf hoch! Beruhige dich. Ich möchte dir helfen)

-Mit szolnál ahhoz, ha találkoznánk a nyáron. (Was würdest du dazu sagen, wenn wir uns im Sommer treffem würden)

-Szabadidőmben szívesen focizok,kirándulok, olvasok, zenét hallgatok, filmeket nézek. (In meiner Freizeit spiele ich gern Fußball, gehe Wandern, lese, höre Musik

und gucke mir Filme an)

2013. jan. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!