Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz tanuláshoz melyik...

Olasz tanuláshoz melyik nyelvkönyvet ajánlod?

Figyelt kérdés

autodidakta módon szeretnék teljesen kezdő szinttől olaszt tanulni. melyik könyvet ajánlod? jó lenne az is, ha neről is letölthető lenne.


köszönöm,


Csaba



2012. márc. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt valaha egy kiadvány, amit én a világ legjobb rendszerű, legáttekinthetőbb, mindenre kitérő, zseniális nyelvkönyvének tartok. A "Tanuljunk nyelveket"-sorozatban jelent meg annak idején. Minden autodidakta nyelvtanuló álma lehetne most is. (Dr. Király Rudolf - Dr. Szabó Mihály: Olasz nyelvkönyv). Sajnos, eltünt a könyvesbolti kinálatból. Hiányzik nekem is: másból egyszerűen képtelenség tanítani. A mostani könyvek olyan módszereket alkalmaznak, amelyekkel nem tudok "zöldágra vergődni". Nem hiszek bennük (lehet, az én hibám). Ha a Király-Szabót valahol/valahogyan fel tudnád hajtani, te lennél...a király.
2012. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
első, a Tanuljunk könnyen gyorsan olaszul ! C. Könyvre gondoltál Dr.Király Rudolftól? Nekem megvan, beszkennelhetem ha kell?
2012. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én teljesen kezdőknek a ponst ajánlom!

Utána Salve II, mert az is nagyon könnyű.

Aztán nem árt ismerkedni a Progetto Italianoval és az I primi due passival sem!

Ezeket megtalálod neten vagy vaterán megveheted olcsóbban!

Az uz-translations.net-en is sok jó dolog van, dvd-romok, könnyített olvasmányok is!

2012. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hű, te kedves Második, de rendes vagy!!! Arra gondoltam, persze: szerintem a világ legjobb könyve..ha abból nem tanul meg valaki autodidakta módon, akkor már semmiből.

Mégis, ha már ennyire segítőkész, jó ember vagy (mert az vagy..manapság ritka fajta!) akkor arra kérlek, tedd meg inkább a Kérdezőnek. Én már "berendezkedtem" valahogy...de azért ezerszer is kösz!!!

2012. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Király-féle Tanuljunk olaszul nekem is megvan - antikváriumból szerintem egész könnyen beszerezhető, nekem is onnan van!
2014. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Megvan még valakinek a Dr. Király Rudolf - Dr. Szabó Mihály: Tanuljunk könnyen gyorsan olaszul digitalizált formában?

Ha igen, akkor szeretném megkérni arra, hogy küldje el, privátban megadom a email címem.

2017. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is el tudná valaki küldeni azt a könyvet? Nagyon megköszönném :3
2017. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!