Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol vannak Budapesten jó...

Szandikaaa kérdése:

Hol vannak Budapesten jó Angol nyelvsulik?

Figyelt kérdés

Angolt szeretnék tanulni külföldi munkavállaláshoz !!

Magánórákat szeretnék venni nem csoportosat !!

Tudnátok mondani Olcsó, de Jó nyelvsulikat Budapesten ?? Köszii


2012. márc. 16. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a Katedrában lehet egyszemélyes, magán tanfolyamra is járni. És a Katedráról eddig csak jót hallottam, bár én nem oda járok nyelvsuliba.
2012. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
te miért írod a MELLÉKNEVEKET nagy kezdőbetűvel mint Angol, Olcsó, Jó?
2012. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak:


Lehet azért, mert hozzá van szokva, hogy az emberek általában képtelenek pontosan értelmezni pár mondatot, és elkezdenek minden másról beszélni. A nagybetű az meg elég feltűnő, sok ember észreveszi. Én nem csak, hogy nagybetűvel szoktam az ilyeneket kezdeni, hanem az összes betűjük nagy, ha van megfelelő formázási lehetőség, akkor még dőlt betűs is lesz.


Sikerült megválaszolnom kérdésed?

2012. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor a Nem Csoportos miért nincs kiemelve?:D az még fontosabb:D És igen, 'Szandikaaa' biztos ezért írta így xd
2012. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megmondom én neked Bélám, hogy miért. Azért, hogy legyen mit kérdezned ;) Természetesen lehet, hogy kamu az egész kérdés, de egy negyedperces válaszadásba senki se hal bele. Esetleg azt is kellene nézned, hogy nyelvtani hiba viszont kevesebb van a szövegben. A kötözködéssel csak magadtól veszel el időt, de te tudod.
2012. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felőlem. Amúgy olcsó magánóra nincs, csak csoportos. Míg egy magánóra 1200 forintnál kezdődik, addig egy csoportos óra 300-400 forint. Ajánlom a Cosmopolitan nyelviskolát, én ott voltam.
2012. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!