Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgánál ez hogy van?

Nyelvvizsgánál ez hogy van?

Figyelt kérdés

Nekem már van szóbeli nyelvvizsgám,most megyek el újra írásbelizni,mivel az nem sikerült.


Így hogy nekem már a szóbeliről van bizonyítványom,az írásbeli részben is benne lesz megint a hallott szöveg értés?


2012. márc. 18. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen nyelvvizsga?

Többinél nem tudom, csak az ECL-t ott a halott szövegértés a szóbeliben van. Az írásbeliben a levelek, és az olvasott szövegértés van. Bár gondolom a többiben is.

2012. márc. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Társalkodó
2012. márc. 18. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkreditált, államilag elfogadott nyelvvizsgáknál mindenhol a szóbelihez tartozik a magnó és a kommunikáció, írásbelihez a szövegértés és a levél.


Tehát ha sikerült a szóbelid csak az írásbelire kell elmenned, ami a szövegértés és a levél, egy alkalommal is kell csak elmenned, mert ezeket egymás után kell megírni.

Sőt, értesítőt is kapsz, miben leírják mikor és hol lesz pontosan vizsga. Ha megírtad az írásbelit (szövegértés, levél) mehetsz haza, a többiek, akik szóbeliznek akkor kapják a magnós feladatot.

:)

2012. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hála az égnek:)
2012. márc. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!