Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogyan tudnám még...

Szerintetek hogyan tudnám még gyorsabban, és jobban fejleszteni az angolom?

Figyelt kérdés

Direkt olyan középiskolába járok ami két tannyelvű amiből az egyik a német, másik az angol. Németből sikerült felmentés kérnem. (igazgató jóvoltából, mert ismeri a családom és tudja, hogy komolyan tudom már, hogy mi az életcélom).

Jelenleg csak angolul tanulok, tehát az iskolában még a csapból is ez a két nyelv folyik, plusz magántanárhoz is járok és több angol anyanyelvű emberrel is napi szinten beszélgetek. Itt úgy értem, hogy írásban, és szóban is.

Nyáron 2 hétre elutazok külföldi rokonokhoz és ott is csak angolul tudnak.

Most az a problémám, hogy nekem ez az angol mennyiség, úgy érzem, hogy még mindig kevés. Az iskolában sajnos kezdő csoportba kerültem, mert amikor a szintfelmérő tesztet írtuk beteg voltam, szóval a kezdőkhöz kerültem.

10-es vagyok, de még mindig annál tartunk, hogy pl. hogyan kell elmondani egy napunkat, meg hasonlók.

Mivel tudnám még fejleszteni, ha érzem, hogy nekem ez a tempó nagyon lassú?

Mert tényleg extra lassúnak érzem. Ti mit tanácsoltok?


2012. márc. 20. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Így hirtelen ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]


Kezd el olvasni az első posztól, lesz jópár angol tananyagról szó benne, és hogy a blog írójának mi a tapasztalata vele.

Nagyrészt fizetős dolgok, de egyik se drágább, mint egy magántanár.

Talán lesz közte olyan, ami neked kell.

2012. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!