Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tényleg nem lehet előrehozott...

Tényleg nem lehet előrehozott érettségit nyelvből?

Figyelt kérdés
10.es vagyok, decemberben nyelvvizsgáztam, de idén még nem mertem érettségizni, mert ahhoz nem biztos hogy sok százalékot érnék el(a vizsgám se lett túl sok). De azt mondták, hogy jövőre már nem lehet előrehozni a nyelv érettségit? Ez már biztos?
2012. márc. 20. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet előrehozottat. Még 8.-ban is, csak osztályozóvizsgát kell tenned.
2012. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy kell osztályozó, pont emiatt nem mertem, de állítólag lesz valami új törvény, hogy már csak ebben az évben lehet előrehozott érettségit tenni, jövőre már nem, így várnom kel 12. évvégéig.
2012. márc. 20. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvből mennél?
2015. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jövőre mehetsz (a tavaszi időszakban)
2015. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De nyelvből áll.lag lehet menni

(előrehozottra)

2015. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!