Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha előrehozott érettségit...

Ha előrehozott érettségit tennék angolból akkor a saját tanárnál fogok szóbelizni? (középszint)

Figyelt kérdés
Illetve ő állítja össze az osztályozó vizsgára a feladatlapot is?
2011. okt. 7. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Az osztályozó vizsgára több, mint valószínű, de biztosan az a tanári munkacsoport, amiben ő is benne van.

Az érettségi az nem biztos, ha tavasszal mész a saját iskoládba, akkor igen, ha ősszel és nem a saját iskoládba, akkor természetesen nem.

2011. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

De szóval akkor az osztályozó vizsga se biztos?

Nem lenne teljesen mindegy. Nálunk úgy van, hogy egy évfolyamon belül van 6-7 angol csoport. Én a 3-asban vagyok. sokkal lazább lenne a saját tanáromnál megcsinálni. :(


És az őszi miért nem biztos? Hogy érted, hogy nem a saját suli? :S

2011. okt. 7. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Osztályozó:

Én már osztályozóztam nyelvből 2x. Az egyiknél egy két óra közötti szünetben zavartuk le az egészet a tanár irodájában.

A másikat rendesen augusztusban csináltam. Akkor a tanár által összeállított feladatsort kellett megcsinálni, viszont szóbeliztetni éppen nem ért rá, ezért egy másik angoltanárnál szóbeliztem le.


Érettségi: Érettségit ősszel és tavasszal szerveznek. Tavasszal mindenhol van érettségi, míg ősszel csak néhány kijelölt iskolában. Nem biztos, hogy a te iskolád is tart őszi érettségit. Ha nem tart, és te ősszel érettségizel, akkor nyilvánvaló, hogy egy másik iskolában kell ezt megtenned, így tuti nem a saját tanárodnál fogsz.

Tavaszinál persze a saját iskoládban fogsz, hozzácsapnak egy végzős osztályhoz. Nyilván ahhoz fognak, amelyikben a te tanárod is tanított, így szóbeliztet náluk, egyúttal téged is letudnak.

2011. okt. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tavaszi érettségin sem biztos. Általában törekszenek rá, de nincs ilyen előírás, és nem is mindig lehetséges.
2011. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Általában törekszenek rá, de nincs ilyen előírás, és nem is mindig lehetséges."


Pontosan! Köszi a kiegészítést.

2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. okt. 7. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!