Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro nyelviskola, Budapest -...

Euro nyelviskola, Budapest - milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kb. egy éve szerettem volna hozzájuk menni haladó német tanfolyamra, befizettem a pénzt, megvettem a könyvet stb, odamentem az első órára és akkor közölték velem, hogy nem indul a tanfolyam... Elég mérges voltam, mert igazán írhattak volna legalább egy e-mailt, fél napot vártam az órára, mert délig voltam suliban és 5 körül kezdődött volna a német, de mivel vidéki vagyok nem mentem haza közben...

Rögtön visszaadták a pénzt és biztattak, hogy jelentkezzek a következő turnusra, mert most csak 1-2 emberen múlt, hogy nem indult a tanfolyam, a következő szinte biztosan indul. Mondtam, hogy mivel így kicsesztek velem (persze nem így fogalmaztam) legyenek szívesek értesíteni, ha a következő se indulna esetleg, mondták, hogy szoktak küldeni valamilyen értesítést, csak most épp én véletlenül kimaradtam...

Mondanom sem kell, a következő tanfolyam sem indult, és megint nem szóltak, hogy nem lesz óra....

2012. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyik ismerősöm járt oda, szerinte nincs baj ezzel az Euros sulival, de nem is egy nagy extra, ő nyelvvizsga felkészítőre ment németből.

Az első kommenthez kérdeznék.. Azóta sikerült valami másik tanfolyamot találnod? mert engem is érdekelne, mondjuk egy haladó német. Esetleg egyéb tapasztalat más nyelviskolákkal kapcsolatban?

2012. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem voltam más nyelviskolánál, mert nem indul olyan időpontban tanfolyam, ami nekem jó lett volna, magántanárhoz járok azóta is (kisebb megszakításokkal az egyetemi vizsgaidőszakok miatt).

Ez jóval drágább megoldás, de szerintem hasznosabb is.

2012. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én olaszul tanultam ott. Olcsó és jó.


Nekem azért nem érte meg, mert kocsival jártam, és a parkolódíj elvitte a különbözetet, amit spóroltam volna, így én is magántanárra szavazok inkább.

2012. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hubert Nikolett angol tanárnőt nem ismeri vki, h milyen? jövő héten indulna egy tanf, amit ő tart.
2013. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én német szuperintenzívre jártam az Euro-ba, a Rákóczi úti suliba. Egy idősebb hölgy tartotta (azt hiszem Katalin a keresztneve), na ő nagyon jó és a tanfolyammal is teljesen meg voltam elégedve. C1 előkészítő volt.
2014. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, ide is beírom a friss véleményemet, hogy minél több emberhez eljusson! Senkinek sem ajánlom őket, a tanárok, akikkel találkoztam, azok nagyon kedvesek és segítőkészek, előttük tényleg le a kalappal, hogy ilyen körülmények között is megpróbálnak színvonalas oktatást nyújtani, de az Euro Nyelviskola, mint szervezeti egység, egyszerűen tragédia! Ne tévesszen meg senkit az olcsósága, mert annyit is ér! Szóval költsétek bármi másra a pénzeteket és az időtöket, csak az Euro Nyelviskolára ne!!!
2016. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!