Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le tudná ezt valaki forditani...

Le tudná ezt valaki forditani magyara? Angol

Figyelt kérdés

The tailor sat down on the pavement.I had very little money when I arrived,he thought.Now I haven't got anything.While he was sitting there,somebody spoke to him.It was one of the shopkeepers.What are you doing?He asked.I saw you yesterday.you were walking up and down the bridge all day.

The tailor told the shopkeeper about his dream.That's silly,said the shopkeeper and he laughed.You can't believe dreams.I had a dream last night.In the dream I was digging under an old oak tree and I found a big box of gold.But it was only a dream.I'm not going to look for the tree.Where was the three?asked the tailor.Oh,it was in a village called Swaffham,said the shopkeeper.Swaffham!I don't ever know where it is!When he heard this,the tailor jumped up.He said thank you to shopkeeper and started the long journey home.Four days later,tired and hungry,he arrived home.Well,where's the treasure?said his wife.The tailor didn't say anything.He grabbed a spade,ran into the garden and started to dig under the old oak tree.It was hard work,but soon the spade hit something.It was a wooden box.The tailor opened the box.It was full of gold and silver.I walked all the way to London,he said.But the treasure was here in my own garden!a válaszokat hálásan köszönöm


2012. márc. 24. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A szabó leült a járda szélére. Nagyon kevés pénzem volt mkor mgérkeztem gondolta. Most nincs semmim. Mialatt ott ült valaki hozzászólt.Az egyik bolti alkalmazott volt. Mit csinálsz, kérdezte. Láttalak tegnap egész nap fel-alá mászkáltál a hídon. A szabó mesélt a boltosnak az álmáról. Ez hülyeség mondta a boltos és nevetett. Nem hiheted el az álmaidat! Nekem is volt egy álmom tegnap éjszaka. Egy öreg fűzfa alatt ástam és találtam egy nagy doboz aranyat, de ez csak egy álom volt.Nem fogom elkezdeni keresni a fát. Hol volt a fa - kérdezte a szabó.Egy Swaffham nevű faluban - mondta a boltos. Swaffham! Azt se tudom az hol van. Mikor ezt meghallotta a szabó felugrott. Köszönetet mondott a boltosnak és elindult a hazafelé vezető hosszú úton. 4 nap múlva fáradtan és éhesen ért haza. Szóval, hol a kincs - kérdezte a felesége. A szabó nem mondott semmit.Megragadott egy ásót kirohant a kertbe és elkezdett ásni az öreg fűzfa alatt. Nehéz munka volt de hamarosan az ásó megakadt valamiben. Egy fadoboz volt. A szabó kinyitotta a dobozt. Tele volt arannyal és ezüsttel. Mindenhol keresgéltem Londonban, de a kincs itt volt a saját kertemben.



*Egyébként nem tudom ezt a szöveget ki írta de tele van helyesírási hibákkal.

2012. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy oldalon néztem
2012. márc. 24. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
ok :) és ez mihez kell?
2012. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ANGOL FELELÉSEM LESZ
2012. márc. 25. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!