Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van pontosan a japán...

Hogy van pontosan a japán nyelvvizsga-rendszer? Melyik szint felel meg a középfokúnak?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 5 szint van, és az 1. számít a legjobbnak, de nem tudom biztosan... valaki??
2012. márc. 29. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Az N1-es a legnehezebb szint. De itt van egy link, ahol le vannak írva a szintek és stb.

[link]

2012. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. márc. 29. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2012. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennek a linknek az "A japán nyelvvizsgáról" pontjában van egy kis összefoglaló, érdemes átfutni, hasznos, és röviden leírja a lényeget:


[link]

2012. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Info innen: [link]


az N5-ös szint alapfok, B1-es szintnek felel meg,


<b>az N4-es szint középfok, B2-es szintnek felel meg,</b>


az N3-as szint "erős középfok", amit a KER is használ, a B2+ szintnek felel meg.


Az N2-es szint felsőfok, C1-es szint


az N1-es szint is felsőfok, C1-es szint.



Vagyis a régi 3kyuu, most N4 szint a nemzetközi B2 (középfok).

2012. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. máj. 6. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
egyébként milyen szinten állsz jelenleg? És milyen formában tanulod a nyelvet?
2012. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon az elején vagyok a japánnak, nemrég vettük még csak a "-te form"-ot, de amint lehet (pár éven belül) szeretnék valami látható eredményt is felmutatni a családnak, hogy elhiggyék hogy komolyan gondolom :)

Egyetemen be lehetett ülni városi hallgatóként és úgy tanulom, egy japán nemzetiségű tanártól angolul.

2012. máj. 9. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!