Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hamarosan nyelvvizsgázom...

Hamarosan nyelvvizsgázom angolból középszinten eléggé félek, milyen tanácsaitok vannak esetleg?

Figyelt kérdés
ECL :)
2012. ápr. 1. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szóbelin ne mutasd hogy félsz :) próbálj magabiztos lenni és folyamatosan beszélni (inkább legyen pár nyelvtani hibád mint csendbe gondolkozz ) esetleg mondhatsz ilyen ,,időnyerő" dolgokat mint I think this question is very difficult to answer because...
2012. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)))
2012. ápr. 2. 15:35
 3/7 anonim válasza:
100%

relax,relax,relax, no para


én is most fogok nyelvvizsgázni, de nem tartok tőle.. Ha tartanék,akkor az meglátszodna a szóbelin..


Szerintem ugyan annyit ér a magabiztoság, mint a nyelvtani tudás, tehát ha minnél jobban adod el magad,annál jobb lesz az eredmény. Én úgy érzem,hogy megvan hozzá a kellő tudásom, így nem kell mitől tartanom.


Szerintem neked is megvan a kellő tudásod... ÉN BMEre megyek


relax,relax,relax


17/f


Korod?;)

2012. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát most leszek 17 :)

ja, az tuti hogy a magabiztosság számít. majd megpróbálok itthon beszélni ilyen hülyeségekről biztosan :D

sok sikert

2012. ápr. 3. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét
2013. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen lett(?)
2013. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
83%, de azóta már a felső fok meg az érettségi is megvan :D most németre gyúrok :D
2013. márc. 9. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!