Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok?! Felismeritek ezt...

Angolosok?! Felismeritek ezt a könyvet? Ez milyen könyvből lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy kis segítségre lenne szükségem. Pár évvel ezelőtt egy angol tanár másolta ki nekem ezt az egy oldalt egy könyvből, de a címét nem mondta meg (mert ugye az már luxus...) szóval ennek a könyvnek a címét keresem vagy ha esetleg valakinek beugrik az oldal stílusa alapján akkor megelégszem egy kiadóval is ( hiszen az alapján már tudnék merre indulni). Ha valakinek akár egy tippje is van, kérem ne fogja magát vissza :) és ossza meg velem :))) Előre is köszi!


[link]


2012. ápr. 2. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:

parancsolj :D

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na neeee...


Kössssszzzziii! :) Szuper vagy!


Már majdnem egy fél éve keresgélek :) te meg 1/2 óra alatt válaszoltál is! Nem vagy semmi!


(amúgy hogy hogy beugrott? tanultál ebből a könyvből? ;) )

2012. ápr. 2. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ SZUPERMAN A GYEREK



going shopping match each of the following words


EZT GOOGLE ÉS ELSŐ JEEEEEJEJEJEJEJEJEE

2012. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jóóóvvvvaaan naaaaa! XDDDDDDDDD


Hidd el, a google-t próbáltam, de konkrétan nem ezzel, hanem a második mondattal a " I love looking round the shops..."és azzal nem dobja ki! Az első túl általános lett volna... de ahogy a mondás is tartja "simply the best"

2012. ápr. 2. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
the more simple the better*
2012. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok,tényleg egy fél perc volt a keresés :D
2012. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Simply the best -) Tina Turner (nem ismered ezt a számot? Nah mind1.. :)) (gondolom ő kenterbe ver mindkettőnket, nemde?) :)))
2012. ápr. 2. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
blah , a Simply the best , nem azt jelenti aminek te használtad de mind1 nekem csak egy rongyos CPE anyanyelvi vizsgám van igazad van nem érek semmit
2012. ápr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor mit jelent? Csak kíváncsiságból kérdezem!?


Amúgy Discovery-n futó Brainiac műsorból szedtem össze... ott ezt a mondatot így fordították.. de nyitott vagyok más fordításra is, ezért kérdem (jóvan naaaa meg azért is hogy ha csak magyar "ferdítésről" van szó akkor ne így használjam... :)))

2012. ápr. 3. 08:27
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem simplicity volt amit mondtak the mind 1 akkor simplicity is the best , a legjobb az egyszerűség úgymond de magában nem túl érdemes szituációknál kell használni a simply the best az meg egyszerűen a legjobb
2012. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!