Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnatok netről letölthető...

Tudnatok netről letölthető német könyveket kezdő tanulóknak?

Figyelt kérdés
Iskolában tanulunk németül, de lassan haladunk, ezért itthon is szeretnénk valamit kezdeni magunkkal. Milyen könyveket tudtok, amik teljesen a 0-ról kezdik a németet, és esetleg fent vannak valahol a neten?
2012. ápr. 4. 17:01
 1/1 anonim válasza:

Vannak nagyon jó könyvek + programok is.

Én próbáltam a Rosetta Stone German nevű programot >>>>ha valaki teljesen nulláról kedzi a nyelvet az is bátran használhatja:)

Igaz nagyon szájbarágós meg ha csak a programmal nem tanulsz meg igazán németül kommunikálni de az alapokra megfelel.

Van még a Tell Me More German ez is jo de ide már kell kisebb német tudás de nem vészes:)

Vannak még különböző youtub-os oktatóvideók azok is nagyon jok így keresgess rájuk Deutsche lernen vagy German learning videos illetve hasonló kulcsszavakra keress rá.

Ott vannak még a nyelvtanulós oldalak pl a buusu.com vagy a livemocha.com itt is lehet nyelvet tanulni.


Annyi anyag van a neten hogy csak szét kell nézni és megtalálod őket>>>>>google a barátod:)


Nekem is van sok anyag ill link elmentve (én is tanulom a németet) >>>>majd irkálok még hasznos dolgokat.

2012. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!