Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdő németes vagyok, valaki...

Kezdő németes vagyok, valaki le tudná fordítani nekem sürgősen?

Figyelt kérdés
Kaptam a születésnapomra a gyerekeimtől egy mobiltelefont. Azt hitték, hogy örülni fogok neki. Én viszont inkább mérgelődtem miatta. Nincs többé magánéletem. Most már mindenki, mindig fel tud hívni. Alig találkozom a barátaimmal. Megyek az utcán és csörög a telefon. A járókelők hallják, hogy miről beszélek a barátaimmal és a családommal. Tegnap éppen a hajamat mostam, és akkor kellett megbeszélnem a barátnőmmel, este hol és mikor találkozunk. Szóval, ez a mobiltelefon borzalmas.
2012. ápr. 3. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ich habe von meinen Kindern für meinen Geburtstag ein Handy bekommen. Sie haben gedacht, dass ich mich darüber freuen werde, aber ich mich ärgerte. Ich habe kein Privatleben mehr, denn alle können mich immer anrufen. Ich treffe mich selten mit meinen Freunden. Ich gehe auf der Straße, und es klingelt das Handy. Die Fußgänger hören, worüber ich mit meinen Freunden und mit meiner Familie spreche. Gestern habe ich genau mein Haar gewascht, wann ich mit meiner Freundin besprechen musste, wo und wann wir uns treffen werden. In Ganzem genommen, das Handy ist schrecklich.
2012. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hatalmas segítség! :)
2012. ápr. 4. 00:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Én viszont inkább

mérgelődtem - Ich habe mich aber

eher darüber geärgert -

2018. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gestern habe ich gerade meine Haare gewaschen,

als ich mit meiner Freundin besprechen musste,

wo und wann wir uns (abends) treffen werden -

2018. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!