Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Englishbox csomagot érdemes...

Englishbox csomagot érdemes megvásárolnom?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamire biztos jó, de az internet korában tonna szám vannak ingyenes anyagok is a neten, illetve egy ilyen CD nem pótolhatja a rendes nyelvórát.
2012. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ez az! A rendes nyelvórát! Nyelvtanfolyamok nem jönnek be, magánórák drágák, illetve kevés az olyan tanár akinek kiépített tanyanyaga van. Amikor magántanárnál voltam olyan érzésem volt, hogy egyhelyben állnánk, eltelik 70 perc és még semmit nem haladtunk.

Harmadik nyelv lenne az angol, van annyi rutinom, hogy tudom, hogy nyelvet jó úgy tanulni, hogy globálisabban átnézni, gyakorolni és aztán a részletekre, nyelvtanra vissza lehet menni, amikor nem vadidegen már egy nyelv.

Iskolák részletekből építkeznek, kellemetlen érzés.

Bár kevesen értik, amiről beszélek.

Postaköltséggel 46.000 3 kis könyvért hanganyaggal, azért drága. De jobbnak tűnik a kreatívnyelves(Gaál Ottó) anyagoknál. Ott nagyon nagy vasszigor kell, magolásos. Letölteni meg nem lehet ezt, viszonylag figyelnek rá, hogy ne lehessen, érthető..

2012. ápr. 11. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem jó, az alapokat és a nyelv logikáját segít elsajátítani, és van hozzá hanganyag.
2015. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!