Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket lenne érdemes megvásá...

Melyiket lenne érdemes megvásárolnom? (lap-top)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link] (itt a legelsőt)


3. [link]


4. [link]


Tanácstalan vagyok ....

az elsőhöz azt írja egy másik weboldal, hogy vista támogatás.... azt jelenti, hogy én arra win 7et nem rakhatok rá? vagy ugyanúgy rárakhatom??

a második annak a 250 gb merevlemeze miatt vagyok "kiakadva" jogos ez vagy ez is épp elég?

a harmadik az mindenben pont jó :$

a 4. is jóó csak a színe nem tetszik, hogy ott szürke, de lehet, hogy előben jó csak képen tűnik rossznak :/

nem tudom, segítsetek!


2010. júl. 12. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elsőnek, másodiknak, negyediknek én keveslem azt a 2GB RAM-ot, ráadásul hülye lennék egy majd' 3 kilós gépet cipelni(negyedik), ami töltőstül csak többet nyom, bár gyűrűsnak nem rossz. Ezek közül haradik tűnik a legnormálisabbnak, ráadásul ennyi pénzért... Igaz, a Wlanjánál láttam már erősebbet, és a procijáánál is vannak generációkkal jobbak, de összességében szerintem jó kis gép. Ha most vennék laptopot, nem agyalnék rajta sokat.
2010. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen válaszodat :P

már nem aktuális (annyira) egy 5. laptop lett az eredmény :D

2010. júl. 18. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!