Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mibe illik nyelvvizsgára...

Mibe illik nyelvvizsgára menni? (telc, angol felsőfok)

Figyelt kérdés
Én felülre egy zakót, világosabb inget és egy nyakkendőt, alulra meg egy sötétebb farmernadrágot gondoltam. Ez így jó lenne? Cipő milyen legyen?
2012. ápr. 10. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, lényeg, hogy ápolt legyél.

Inkább egy elegánsabb cipőt válassz, nem feltétlen lakcipőt, de ne is edzőcipőben menj. :P Sötét utcai is megteszi, persze nem rikító színű fűzővel meg pipajellel. :)


Sok sikert!

2012. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából nem akarok se túlöltözni, sem alul. Öltöny szerintem kicsit már túlzás lenne, alul farmer talán még belefér. Valami fekete színű cípőt előkeresek majd, ami nem lakkcipő, de nem is futó :)

2012. ápr. 10. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
jó lesz, de igazából úgyis mindegy, mert nem azt nézik:D
2012. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az igaz, de első benyomás is számít és abból csak egy van :)


Szóval persze, hogy nem ezen fog múlni, de lehet hogy máshogy tekintenek arra aki egyszerű utcai ruhában jön, mint aki kicsit kiöltözik. Már csak erkölcsi szempontból is.

2012. ápr. 10. 19:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tiszteld meg a vizsgát már amennyire lehet :)


Bár én lány vagyok, én sem sima sulis ruhában mentem... Lila garbós felső, fekete blézer, fekete nadrág, fekete körömcipő, retikül, szolid smink és körömlakk.

Ez férfiul annyit tesz, hogy halvány ing, zakó, fekete nadrág (de jó a farmer is, ha szolidan koptatott) és fekete vagy bármilyen cipő, ami passzol a farmerhez, lehet sport is ha az a kényelmes. :)

És a legszebb ékszer a mosolyod legyen, az fiúnak és lánynak is nagyon jól áll és befolyásolja a vizsgázók hangulatát is, hidd el - tapasztalat ;)

2012. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen nyelvvizsga.

Amikor TELC-en voltam akkor mindenki ünneplőben volt amikor pedig ECL-en akkor mindenki normális utcai ruhában.

2012. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem a nyelvvizsgától függ, hanem a vizsgázóktól! :D

Te miben mentél, gondolom hasonló öltözékben, nem? Pláne ha pl elmondásod szerint a TELC-en láttad, hogy mindenki ünneplőben volt, ECL-re sem szakadtan mentél, nem?


Persze nem ezen múlik a vizsga, de egy zakót, lányoknak blézert feldobni és szép nadrágot húzni nem nagy kunszt, szerintem. A vizsgáztatók sem öltönyben és kosztümben ülnek be, én is vizsgáztam többször, az egyik blúzt és szoknyát viselt, a másik pólót és farmert.. szóval köztük is van különbség.

Nem vizsgahelye/vizsgaközpontja válogatja hanem vizsgáztatója és vizsgázója. De mind1.

A Kérdező jól fog felöltözni. :)

2012. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hasznos információt!
2012. ápr. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!