Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÁÁÁ,10 nap múlva nyelvvizsgázo...

ÁÁÁ,10 nap múlva nyelvvizsgázom. Izgulok, nincs valami tanácsotok? Angol közép

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az angol közepet mindenki megtudja csinálni aki vágja mind a 12 igeidőt meg pár szerkezetet minimális szókinccsel, nyugi, nem nagy cucc
2012. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ECL-re megyek az nehezebb
2012. ápr. 10. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:

What are you afraid of? Why are you scared? Do you honestly believe that it is going to change your life? How important this for you? You are so over it, do not you think?

If you practised a lot, then why are you scared? I mean, if you wanna do this, you might practised a lot. I'm sure about you have watched a lot of movies in english, and you have read lots of books in this language too. Then I do not understand you.

Respect

2012. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ecl közép semmiség :p tavaly én is voltam és ennyire paráztam mint te most. de vizsga után teljesen megkönnyebbültem,mert sokkal könnyebb volt, mint amilyennek vártam.. szóval nyugiiiii, meglesz az:)
2012. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Yes I'm watching films and series in English (e.g. two and a half man, how i met your mother, life with louie, harry potter etc..). Moreover, I have read a couple of English books as well (for instance My sisters' keeper). But I'm afraid of the oral part :S What if I can't say anything or my grammar will be incorrect? :S
2012. ápr. 10. 23:09
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ amúgy mindenkinek :)))

de mi van ha az én vizsgám meg nehéz lesz? :S

2012. ápr. 10. 23:10
 7/12 A kérdező kommentje:
most olvasom vissza moreover meg as well az már úgy sok együtt :D
2012. ápr. 10. 23:10
 8/12 anonim ***** válasza:
It won't be hard whatsoever. Calm down and get some rest...
2012. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ECL B2 szóbelire mész??? :))mert én igen :D:D:D
2012. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szóbeli plusz írásbeli is :S

melyik városban? :P

2012. ápr. 13. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!