Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Forditsa már le valaki? koszönöm

Forditsa már le valaki? koszönöm

Figyelt kérdés

You only learn, you grow, you move on, you have to push through every situation that you’re in.


You're my best friend. You're the only one who makes laugh, cry, be happy, sad, miserable, excited. You're the only one who does that.


I never thought you would ever, like, do that to me, and you did ... I always knew what I had, and, like, you didn't.


Whoever wrote me the note, thank you, I appreciate it because I look like a f*%king idiot.


I didn't even know what was going on in my head ... I'm like 'I'm gonna f*%kin' knock a bitch up!


2012. ápr. 12. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Te csak tanulsz, nősz, tovább lépsz, túl kell tenned magad mindenen, amibe belekerülsz.


A legjobb barátom vagy. Te vagy az egyetlen, aki megnevettet, megsirat, boldoggá tesz, elszomorít, megnyomorít, felizgat. Csak te vagy képes erre.


Soha nem gondoltam volna, hogy azt teszed velem, és megtetted ... Mindig tudtam, mi az enyém, és ami téged illet, nem igazán.


Akárki írta a jegyzetet nekem, köszönöm, értékelem, mivel egy r*hadt nagy idiótának nézek ki.


Még azt sem tudtam, hogy mi folyik a fejemben ... Olyan vagyok, mint 'megyek és felcsinálok egy r*hadt k*rvát!'


remélem segítettem. :D (nem szó szerint vannak, de így szépen hangzanak magyarul... már amennyire lehet. :D)

2012. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocsi, javítanám magam...


1. Te csak tanulj, nőj fel, lépj tovább...


:)

2012. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm:)
2012. ápr. 12. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!