Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet javasoljátok...

Melyik nyelvet javasoljátok ANGOL, NÉMET és OLASZ után?

Figyelt kérdés

Angolból felsőfok, németből és olaszból középfokom van (origo). A munkámban ezeket a nyelveket használom is.


OROSZ, FRANCIA vagy SPANYOL lenne szerintetek az optimális számomra utolsó nyelvként. Cél egy erős alapszint.


26F


2012. ápr. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A spanyolt ajánlom.Bár az orosz se rossz
2012. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Francia relatíve egyszerű egy olasz után, de akár mehetsz holland vagy valamelyik skandináv nyelvre is - mindegyik quick-win kategória. Ha hasznosság, akkor én az oroszt mondanám.
2012. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én az OROSZ felé hajlok, de az általam beszélt nyelvektől sajnos messze áll, bár ezt tartom hasznosnak.


A SPANYOL az ezüstérmes eddig, de érdemes-e belekezdeni? Tényleg gyorsan lehet eredményt elérni, mint az olasz esetében?


Véleményt és megerősítést kérek zöld mancsért cserébe!

2012. ápr. 12. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Sí por supuesto.
2012. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Grazias.
2012. ápr. 12. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A spanyol nagyon könnyű, és nagyon szerethető nyelv. Én német és angol után (és pici olasz után) tanultam, és tényleg könnyű megérteni a logikát, be kell gyakorolni, és kész. Nyelvérzéked nyilván jó, nyilván szeretsz is nyelvet tanulni, szerintem ideális...


Pues te aconsejo el espan~ol... :)

2012. ápr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!