Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angol nyelvvizsga nagyon...

Az angol nyelvvizsga nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Anyuék azt mondják nem érdemes belekezdenem mert nagyon nehéz. Ez igaz?
2012. ápr. 15. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mennyire tudsz angolul. :D

Hány éves vagy, hány éve tanulsz, milyen könyvekből? Milyen szintű vizsgát szeretnél (közép vagy felső)?

2012. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idióta!!!! Csak normális válaszokat kérek!!!!
2012. ápr. 15. 16:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ! Sajnos csak alapszinten tudom az angolt, utoljára általános iskolában tanultam angolt.
2012. ápr. 15. 16:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Középszintű nyelvvizsgát szeretnék!
2012. ápr. 15. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz még valahol tanulnod kéne az angol, az általános iskolás nyelvtudás nem lesz elég.
2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Töltsd ki egy szintfelmérő tesztet, például ezt:

[link]


B2-es szint a középfok.

Ha A1,A2 vagy B1 jön ki, akkor még nehéz.

2012. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát én kettannyelvűbe járok, és a sulis előkészítővel elég könnyű volt. Tényleg írj szintfelmérőt, és MINDENKÉPPEN keress kifejezetten a vizsgára felkészítést. Pl. az EURO központ tanárai (ott tanít az is akihez jártam) elég jók.Hajrá :)
2012. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!