Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes belevágni,...

Szerintetek érdemes belevágni, vagy nem lehet így nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 17. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
14 hét alatt egy nyelv alapjait tudod megtanulni. Ennyi idő alatt aztán azt is el tudod dönteni, hogy van-e érzéked ahhoz az adott nyelvhez. Van, aki az egyik nyelvet tanulja könnyebben, van aki a másikat (persze olyan is, aki képtelen egy nyelvet megtanulni, de itt most nem ez a kérdés).
2012. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tudnék így tanulni. Nekem vagy tanár kell, akitől hallom, vagy én összeállítok magamnak feladatokat, veszek egy könyvet, szótárat, ami kell, és tanulok. De ha te úgy érzed, hogy képes lennél így is tanulni, próbáld meg, éppen nem drága, de talán éppen ezért átverés nem?
2012. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!