Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes lenne belevágni egy...

Érdemes lenne belevágni egy ilyenbe? Lenne valami haszna? Nem nevetnének ki?

Figyelt kérdés
Rengeteg külföldit látok a YouTube-on, akik magyarul próbálnak beszélni. Arra gondoltam, hogy egy ilyen videós oktatósorozatot csinálhatnék, amiben megtanítok néhány magyar kifejezést.
2011. márc. 7. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudnál nekem linkelni olyan videókat, amikben magyarul próbálnak beszélni?

Amúgy szerintem nem rossz ötlet, ha jól meg tudod csinálni, és nem hiszem, hogy bárki is kinevetne emiatt.

2011. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=nqd5zu-5bPE

Ez tetszik a legjobban. :D

http://www.youtube.com/watch?v=xqKwoqx0Vig

Így gondoltam megcsinálni.

2011. márc. 8. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatsz ilyet, bár nem túlságosan szükséges, mert a FSI magyar kurzusa fent van a neten, szóval csak az nem tanul meg magyarul, aki nem akar.
2011. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kedves utolsò, nayon remélem, hogy még visszanézel ide, mert lenne egy kis kérésem!! ez az FSI ez valòjàban mit is takar? A pàrom francia és szeretne alap szinten "megtanulni" :) magyarul... én nem vagyok elég, mert tôlem valahogy nehezebb megértenie, ezt mondja, én nem is feszegetem, mert én beszélek franciàul, szòval nincs baj a kommunikàciòval, csak szeretné néha meglepni a szûleimet amikor hazalàtogatunk, ez kedves. :) Szòval egy linkkel ezûgyben ki tudnàl segìteni? Lécci lécci !!! elôre is kôszi
2011. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elôzô vagyok, a kérdésre amùgy, szerintem jò ôtlet :)
2011. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Esetleg ezzel is tanulhatna.

[link]

Elég jó oldal csak én lusta vagyok belevágni.

Amúgy úgy tudom, hogy spanyol tankönyvből Mo-n csak egy van, de az nem túl jó...

2011. márc. 12. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 12:59


Az amerikai külügyi szolgálat tanfolyama. Tehát ehhez kell tudni angolul, de nagyon kimerítő, szuperintenzív, teljes értékű és ingyenes.


[link]

2011. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ùùù, nagyon rendesek vagytok kôszi szépen, angolul a tud a pàrom, szal ez nagy segìtség, nem mellesleg a tesòm baràtnôje amerikai, szal neki is elkûldôm, bizti ôrulni fog, kôszi szépen mégegyszer!! :) :) :)
2011. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi
2018. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!