Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulás 2.5 hónap alatt...

Zseta kérdése:

Angol tanulás 2.5 hónap alatt egy USA utazás előtt magántanár vs intenzív (heti 3x5óra) - szuperintenzív (heti5x5óra)?

Figyelt kérdés

Kiutazok legalább 1 hétre, de szeretném kicsit bejárni így 3 hét is simán lehet belőle.Újrakezdő angolos vagyok van kb 1500 szavas szókincsem gyenge nyelvtanom.Ezt akarom felhozni olyan szintre amivel kint biztonságosan el tudnék boldogulni.

Árban pl 100órás 5-6 fős intenzív vagy szuperintenzív tanfolyam kb 30óra magántanári órának felel meg.Akár kijöhet 200óra szuperitenzív utazás előtt és 60-80 óra magán tanárral.

Bizonytalan vagyok melyik legyen: egy sablon tematika, de rengeteg óra angol környezetben vagy magántanárral céltudatosan haladni.


Gondoltam mellette pedig könnyebb filmeket nézek angolul angol felirattal.


Ha van valakinek tapasztalata az ilyen rövid idő alatt tanulással kapcsolatban ötlete, véleménye szívesen veszem.

Köszi előre is!



2012. ápr. 18. 08:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg lehet kombinálni is egy szuperintenzív 100 órás 1 hónapig és utána magántanárral a homályos részeket átvesszük.
2012. ápr. 18. 11:02
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem 1 intenziv tanfolyam elég.
2014. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!