Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni németül? Egy nyári intenzív tanfolyam alatt mennyit lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 évig szenvedtem vele, aztán egy nyári intenzív tanfolyam lökött rajtam annyit, hogy le tudtam tenni a középfokút.

Persze az alapok megvoltak.

Mindenesetre nekem jó tapasztalatom van.

2012. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vox válasza:
Én sok Rammsteint hallgattam és egész jól megtanultam.
2012. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vicr4m válasza:
Az alapvető nyelvtani szabályokát meg lehet tanulni, ill. alapszintű szókincset. De ha nincs semmilyen alapod, akkor egy nyelvvizsgához elegendő szókincset összehozni tovább tart. Persze ezt is meg lehet gyorsítani, pl. német nyelvű tv műsor, újság, stb.
2012. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez teljesen személy függő...én csak 2 éve tanulom de jövőre megyek középfokúra...de az osztálytársaim még az alapokat se tudják. A nyári képzések pedig teljesen a tanártól függenek.
2012. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pont most csináltam végig egy intenzív 120 órás tanfolyamot szóval elmondhatom hogy sokat fejlődtem

az elején még azt sem tudtam elmondani ki vagyok és honnan jöttem aztán később már a környezetvédelmet is a kisujjamból ráztam ki :)

2012. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!